Välkommen att ansöka till Testa Mission
i Bolivia, Peru, Kenya, Tanzania eller  Grekland.

David Johansson, Föreståndare

ADRESS

Testa Mission

Östra Pumparegatan 20

331 31 Värnamo

  • Testa Mission på Facebook
  • Testa Mission på Instagram
  • Testa Mission på YouTube

David Johansson

Föreståndare

Mail: david@testamission.se

Telefon: 076-779 98 00

Camilla Moberg

Verksamhetsledare

Mail: camilla@testamission.se

Telefon: 070-182 00 80

Pontus Tunhav

Kursledare

Mail: pontus@testamission.se

Telefon: 070-483 24 26

Evelina Jansson

Kursadministratör

Mail: evelina@testamission.se

Telefon: 070-678 66 92

Julia Frid

Elevkoordinator

Mail: julia@testamission.se

Telefon: 072-239 08 00

Margareta Pettersson

Ekonomi

Mail: ekonomi@testamission.se

Telefon: 070-967 96 79

Markus Frid

Volontär

Mail: markus.allan.frid@gmail.com

Telefon: 072-974 82 84