David Johansson

Föreståndare

Mail: david@testamission.se

Telefon: 076-779 98 00

Camilla Moberg

Verksamhetsledare

Mail: camilla@testamission.se

Telefon: 070-182 00 80

Pontus Tunhav

Kursledare

Mail: pontus@testamission.se

Telefon: 070-483 24 26

Evelina Jansson

Kursadministratör

Mail: evelina@testamission.se

Telefon: 070-678 66 92

Julia Frid

Elevkoordinator

Mail: julia@testamission.se

Telefon: 072-239 08 00

Margareta Pettersson

Ekonomi

Mail: ekonomi@testamission.se

Telefon: 070-967 96 79

Markus Frid

Volontär

Mail: markus.allan.frid@gmail.com

Telefon: 072-974 82 84

TESTA MISSION 

& IBRA MEDIA

Från och med hösten 2020 samarbetar vi med IBRA MEDIA. Vi lägger till ett media spår och IBRA:s medarbetare blir med och undervisar. I februari har vi kursvecka på IBRA:s Center i Arusha, Tanzania.

Ansök NU!

David Johansson

Föreståndare Testa Mission

NYHETSBREV

ADRESS
 

Testa Mission
Östra Pumparegatan 20
331 31 Värnamo

info@testamission.se

SOCIALA MEDIER

     @testamission

     Testa Mission

     Testa Mission

  • Facebook - Vit Circle
  • Instagram - Vit Circle
  • YouTube - Vit Circle